MK SİGORTA - Neler-yapariz

0426 215 0 888

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » HAVACILIK-S-GORTASI

HAVACILIK SİGORTASI

Uçak ve Helikopter Sigortası
Havayolu şirketlerinin veya şahısların sahibi olduğu uçak ve helikopterler ile gerek uçuş, gerekse yerde hareket veya park halindeyken meydana gelebilecek her türlü kaza, hasar ve ziyanlar için gerekli olan Uçak ve Helikopter Sigortaları aşağıdakilerden oluşur;
 
Gövde Sigortaları ile uçak ve helikopterin gövdelerinde veya gövdeye takılı motor ve/veya diğer parçalarında meydana gelebilecek hasarları güvence altına alır. Yedek Parça Sigortaları ile uçak ve helikopterin yedek motor, yedek parça ve ekipman hasarlarını güvenceye alır. Üçüncü Şahıs&Ferdi Kaza&Bagaj&Harp Sigortaları ile uçak ve helikopterin veya işletmecisinin faaliyetleri nedeniyle üçüncü şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararlar ile uçak ve helikopterin içinde bulunan yolcuların yaralanma, sakat kalma veya ölümleri ile uçakta taşınan bagaj, kargo ve postaya, harp, uçak kaçırma, terör ve politik nedenler de dahil olmak üzere güvence sağlar.
 
Uçak Yolcuları Ferdi Kaza Sigortası
 "Uçak Yolcuları Ferdi Kaza Sigortası" Uçakla yapılacak iş gezisi veya turistik amaçlı yolculuklarda meydana gelebilecek kazalar içindir. Hava yolları ile şehir terminalleri arasında otobüs veya benzeri araçlar uçak şirketleri veya organizasyonu üstlenmiş şirketler tarafından yapılan taşımalar sırasındaki kazalar bu teminata dahildir. Bu sigorta sadece gidiş için yaptırılabileceği gibi gidiş dönüş için de alınabilir.

İhbar anında sizden istenecek bilgiler:
• Poliçe numarası
• TC Kimlik / Vergi Numarası
• Hasar tarihi
• Tahmini hasar miktarı
• Sigortalı telefon veya irtibat kurulacak kişi telefonu
• Ekspertiz yapılacak yerin adresi ve telefonu

 

MK SİGORTA

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2014 © MK SİGORTA Tüm Hakları Saklıdır.